Telefon
WhatsApp
ESMA ATAŞ…
300 X 250 Reklam Alanı

Modaise Erva YKB ve Erva Triko Kurucusu Esma Ataş Vizyon Medya Grup Başkanı Taner ÖZGÜR’ÜN sorularını cevapladı;

T.Ö; Sizi Biraz tanıyabilir miyiz?

E.A: 1990 yılında Muş Bulanık ilçesinde dünyaya geldim, genç yaşta girdiğim iş dünyasında baba mesleği olan tekstil sektöründe hızlı ilerleme kaydederek Modaise Erva ve Erva Triko markasını kurdum triko alanında söz sahibi olabilmek adına çalışmalar yapıyoruz, kadın girişimci olarak iş dünyasında yerimi almaktan mutluyum.

T.Ö: İş Dünyasındaki hedefleriniz nelerdir?

E.A: Globalleşen dünyada her geçen gün giderek artan kadın girişimcilerin arasında hızla yükselerek ülke ekonomisi başta olmak üzere katma değer yaratan firma olarak adımızdan söz ettirmek en büyük gayemizdir.

 

T.Ö: Müşterilerizin sizi tercih etmesinin sebebi nedir?

E.A: Biz bizimle çalışan firmaları ya da kişileri müşteri olarak değil paydaşlarımız olarak görüyoruz, bunun yanında doğru bir ekip çalışıyor olmamız güvenilir firma olmamızda ki en büyük etkenlerden biridir. Diğer tercih edilme sebebimiz ise uygun fiyat politikamızın olmasıdır..

T.Ö: Son olarak neler söylemek istersiniz?

E.A: Kadın her alanda var olmalıdır, özellikle ekonomik yaşamda biz kadınlar girişimcilik ruhumuzu daha ileriye taşıyıp ev ekonomisi başta olmak üzere genç istihdam noktasında katılım sağlamalı ve işbirliği içinde olmalıyız.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği